Rodzicu malucha! Zostań testerem programu stymulacji słuchowej

Program stymulacji słuchowej – o co z tym chodzi?

Mam na imię Magda, jestem logopedą. Więcej o mnie przeczytasz tutaj. Pracuję nad utworzeniem rozbudowanego programu dla dzieci z opóźnionym startem mowy.

Jeśli jesteś rodzicem, a Twoje dziecko ma 2 lata lub więcej i z jakiegoś powodu jeszcze nie mówi i nie powtarza, zapraszam Cię do tego, by zostać testerem programu stymulacji słuchowej. Jest on częścią większego programu pobudzającego rozwój mowy.

Jak to działa?

Jeśli przejdziesz wszystkie etapy i dołączysz do grupy testerów, otrzymasz dostęp do plików dźwiękowych online i zostaniesz poproszona/-y o regularne odsłuchiwanie ich wraz z dzieckiem. Razem z plikami dźwiękowymi dostaniesz dokładne instrukcje, jak z nich korzystać. Dostęp do plików jest bezpłatny i ograniczony czasowo. Jedyne o co poproszę w zamian, to udzielenie mailem rzetelnej informacji zwrotnej na temat reakcji dziecka na bodźce słuchowe.

Co zrobić, by zapisać się do programu?

Jeśli jesteś rodzicem:

  • zapisz się przez formularz poniżej,
  • wypełnij ankietę, która przyjdzie jako odpowiedź na Twój zapis
  • czekaj na kontakt z naszej strony.

Jeśli jesteś logopedą i masz wśród swoich podopiecznych kogoś, komu chcesz ten program polecić, prześlij mu proszę link do tej strony (skopiuj cały link z przeglądarki i wklej do maila lub w mediach społecznościowych). SKOPIUJ TEN LINK

Warunkiem przyjęcia do grona testerów jest po pierwsze: poprawne wypełnienie ankiety, po drugie: pozytywne jej zweryfikowanie przez nas. Nie wszyscy, którzy się zgłoszą zostaną zakwalifikowani.

Czego oczekujemy? Zaangażowania w program i informacji zwrotnej.

Co zyskujesz? Darmowy, ograniczony czasowo dostęp do plików dźwiękowych pomagających stymulować rozwój mowy. Bierzesz udział w projekcie opartym na nowoczesnych rozwiązaniach.

Jakiego zaangażowania oczekujemy z Twojej strony? Kilkanaście minut dziennie, każdego dnia przez trzy tygodnie. Zważając na to, że w ten sposób pomagasz swojemu dziecku, to nie jest chyba wygórowane oczekiwanie 😉

Harmonogram działań

  • Zgłoszenia chętnych do bycia testerem przyjmujemy do 10 stycznia 2021
  • Weryfikacja przez nas ankiet i przyznanie dostępu wybranym kandydatom: do 12 stycznia 2021.
  • Zakończenie pierwszego etapu programu i przesłanie przez uczestników ankiety ewaluacyjnej 22 stycznia 2021. Nieprzesłanie ankiety skutkuje wykluczeniem z dalszego etapu programu.
  • Zakończenie drugiego etapu programu i przesłanie przez uczestników ankiety ewaluacyjnej 1 lutego 2021.

Masz ochotę spróbować? Nie zwlekaj, terminy są nieubłagane 🙂