Przerwa – spotkanie na żywo z logopedą

Hej! Mam na imię Magda i prowadzę tę stronę. Zapraszam Cię na spotkanie ze mną na żywo tutaj na stronie Logopedia Praktyczna. Spotykamy się w poniedziałki wieczorem. Informacje o najbliższym spotkaniu znajdziesz poniżej. Aby dostać się na spotkania trzeba być odbiorcą #logolettera czyli newslettera dla logopedów z Logopedii Praktycznej.

KIEDY NAJBLIŻSZE SPOTKANIE?
poniedziałek 6 grudnia o 20:00

GDZIE? Obejrzenie spotkania na żywo będzie możliwe tu na stronie Logopedia Praktyczna na smartfonie, tablecie lub komputerze z dostępem do Internetu.

TEMAT SPOTKANIA:
Mikołajkowa niespodzianka 🙂

KOGO ZAPRASZAM? Logopedów lub przyszłych logopedów. Jeśli jesteś studentem logopedii, to też możesz przyjść!

JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA NA ŻYWO? Możesz dołączyć mając specjalny link, który przesyłam mailem odbiorcom #logolettera. Zapisz się do niego przez formularz poniżej. Sprawdź folder OFERTY lub SPAM. Koniecznie potwierdź subskrypcję. W weekendowym newsletterze przypomnę Ci o spotkaniu, a w poniedziałek na godzinę przed nim dostaniesz link.

JEŚLI NIE MOŻESZ BYĆ NA ŻYWO, DOSTANIESZ DOSTĘP DO POWTÓRKI. Jako odbiorca #logolettera masz dostęp do Klubu Logopedy, w którym przez 6 kolejnych dni po “Przerwie” znajdziesz jej powtórkę i wiele innych ciekawych rzeczy.


Spotkajmy się “Przerwie”! 🙂
Zapisz się, by dostać link do spotkania: