O blogu

Wszystko rozpoczęło się w listopadzie 2010 roku. Przez pierwsze dwa lata blog publikowany był na platformie blox pod adresem logopediapraktyczna.blox.pl. Czas mijał a Czytelników przybywało. To skłoniło nas do przeprowadzki na własny serwer i pod własną domenę. Od stycznia 2013 roku istniejemy pod własną domeną: www.logopediapraktyczna.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas pomoce były ładne i merytorycznie dobrze dopracowane. Wszystkie prezentowane przez nas pomoce testujemy osobiście.

Komentarze na blogu

Komentarze na blogu są moderowane, co oznacza, że nie pojawią się natychmiast po dodaniu. Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania Waszych komentarzy, które w jakikolwiek sposób naruszają czyjeś dobre imię, albo przekazują nieprawdziwe informacje, bądź naruszają czyjeś prawa autorskie. Usuwane będą komentarze, które stanowią kryptoreklamę. Nie będziemy też publikować komentarzy, które służą trollowaniu.

Prawa autorskie

Wszystkie teksty oraz szablony zamieszczone na blogu logopediapraktyczna.pl są autorskie. Nie zgadzamy się na ich umieszczanie na innych stronach internetowych, w publikacjach drukowanych, elektronicznych lub innych mediach, chyba że w treści wpisów lub notek na Facebooku jest to wyraźnie dozwolone. Zdjęcia, obrazy i szablony publikowane na blogu logopediapraktyczna.pl mogą być oznakowane jako logopediapraktyczna.blox.pl. Wynika to z tego, że zostały opublikowane przed przeniesieniem blogu pod własną domenę www.logopediapraktyczna.pl. Dotyczy to wszystkich plików opublikowanych przed 29 stycznia 2013 roku.