#logoletter – jedyny taki newsletter logopedyczny!

#logoletter to inaczej mówiąc newsletter. Jest on moim osobnym i bardzo osobistym kanałem kontaktu z Czytelnikami. Tylko zapisując się do newslettera możesz się ze mną skontaktować bezpośrednio.

Dlaczego warto w nim być?

  • Dzielę się w nim wiedzą logopedyczną popartą moją osobistą praktyką. Poruszam tematy, których nie znajdziesz ani w moich mediach społecznościowych, ani na blogu.
  • Informuję o różnych wydarzeniach, których jestem organizatorem (w tym darmowych webianrach)
  • Dostajesz dostęp do “Klubu logopedy” Jest to część serwisu dostępna tylko dla odbiorców #logolettera ZA DARMO! Znajdziesz tam nagrania webinarów, pomoce logopedyczne do druku.
  • W podziękowaniu za zapisanie się dostajesz mój damowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”.
 

Czy wiesz, że powiadomienia z mediów społecznościowych coraz rzadziej docierają do użytkowników? Prawdopodobnie też tego doświadczasz. Zaczynasz obserwować jakiś profil lub fanpage. Na początku powiadomienia od nich docierają często. Z czasem coraz rzadziej. Tak działają media społecznościowe. Dlatego warto być w newsletterze Logopedii Praktycznej. Jeśli treści na blogu Cię wciągnęły, dołącz do #logolettera. W skrzynce mailowej sprawdzaj folder “spam”, “społeczności”, “powiadomienia”, “oferty”.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Studio Logograf Sp. z o.o., ul. Św. Leonarda 22/2, 32-700 Bochnia. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy.

Przekazywanie danych

Twoje dane  nie będą przekazywane do państw trzecich (poza Unię Europejską) lub organizacji międzynarodowych. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.

A co jeśli nie chcesz otrzymywać maili?

W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce Organem nadzorczym od 25 maja 2018 r. jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.