#logoletter – jedyny taki newsletter logopedyczny!

#logoletter to inaczej newsletter, ale nie chcę by kojarzył Ci się z mnóstwem niepotrzebnych treści, dlatego nazwałam go #logoletterem. Jest on moim osobnym kanałem kontaktu z Czytelnikami. Możemy się spotkać na Instagramie, Możemy się spotkać na Facebooku, jednak to właśnie #logoletter jest miejscem (można to tak nazwać?), które scala wszystko, co dzieje się wokół Logopedii Praktycznej.

Dlaczego warto w nim być?

  • na dzień dobry otrzymujesz mój damowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”,
  • co tydzień dzieje się coś nowego na blogu i w grupie na FB, mam też wiele pomysłów, nad którymi  pracuję i dzielę się nimi najpierw z odbiorcami #logolettera. Zatem będziesz na bieżąco ze WSZYSTKIM. co dzieje się na Logopedii Praktycznej,
  • jeśli będę organizować szkolenia bezpłatne lub płatne, to na pewno się o tym dowiesz (tylko sprawdzaj regularnie maila 🙂 ),
  • nie przeoczysz nowych artykułów na blogu, bo dostaniesz o nich powiadomienie,
  • co tydzień wysyłam artykuł dostępny TYLKO dla Czytelników #logolettera coś w rodzaju wiedzy w pigułce na wybrany temat, okraszonej doświadczeniami. To świetny sposób by poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z logopedią.
  • Co więcej, masz wpływ na to, jakie tematy są poruszane w #logoletterze! 

To wszystko regularnie w jednym miejscu: w Twojej skrzynce mailowej!

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Studio Logograf Sp. z o.o., ul. Św. Leonarda 22/2, 32-700 Bochnia. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy.

Przekazywanie danych

Twoje dane  nie będą przekazywane do państw trzecich (poza Unię Europejską) lub organizacji międzynarodowych. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.

A co jeśli nie chcesz otrzymywać maili?

W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce Organem nadzorczym od 25 maja 2018 r. jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.