#logoletter – jedyny taki newsletter logopedyczny!

Mam na imię Magda i prowadzę tę stronę od 2010 roku. Newsletter to jedna z moich ulubionych form kontaktu z Czytelnikami. Traktuję ją tak szczególnie, że dostała swoją nazwę – #logoletter. Zapraszam Cię do zapisania się i bycia ze mną w bliższym kontakcie 🙂

Dlaczego warto w nim być?

Czy wiesz, że powiadomienia z mediów społecznościowych coraz rzadziej docierają do użytkowników? Prawdopodobnie też tego doświadczasz. Zaczynasz obserwować jakiś profil lub fanpage. Na początku powiadomienia od nich otrzymujesz często. Z czasem coraz rzadziej. Tak działają media społecznościowe. Dlatego warto być w #logoletterze. 
  • Raz w tygodniu zaproszę Cię na “Przerwę” czyli spotkanie na żywo online ze mną, które odbywa się w poniedziałek o 18:00. Mailem dostaniesz link oraz hasło do spotkania.
  • Zaproszę Cię do darmowych mini kursów i wyzwań dostępnych tylko dla Czytelników #logolettera.
  • Zaraz po zapisaniu się do #logolettera dostajesz mój darmowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”.
  • Prześlę Ci też informacje o ciekawych produktach, które tworzymy dla logopedów. Dzięki temu będziesz mieć okazję trochę bliżej je poznać, dowiedzieć się, jak się z nich korzysta, albo jak powstawały. Dam znać, gdy będą fajne promocje, a może nawet uda Ci się upolować rabat?
  • Dostaniesz także darmowy dostęp do Klubu Logopedy. W Klubie Logopedy znajdziesz między innymi powtórki spotkań na żywo o tematyce logopedycznej.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Studio Logograf Sp. z o.o., ul. Św. Leonarda 22/2, 32-700 Bochnia. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy.

Przekazywanie danych

Twoje dane  nie będą przekazywane do państw trzecich (poza Unię Europejską) lub organizacji międzynarodowych. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.

A co jeśli nie chcesz otrzymywać maili?

W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce Organem nadzorczym od 25 maja 2018 r. jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.