#logoletter – jedyny taki newsletter logopedyczny!

#logoletter to inaczej mówiąc newsletter. Jest on moim osobnym i bardzo osobistym kanałem kontaktu z Czytelnikami. Tylko zapisując się do newslettera możesz się ze mną skontaktować bezpośrednio.

Dlaczego warto w nim być?

  • Tematy, które poruszam w #logoletterze dotyczą spraw związanych z komunikacją. Często są to problemy, o które pytają mnie rodzice lub logopedzi. W treści newsletterów dzielę się moimi sposobami na ich rozwiązanie i podpowiadam różne moje “triki”.
  • Podsyłam inspiracje logopedyczne, które zamieszczam tu na blogu, ale dzięki mojej “polecajce” nie musisz przekopywać się przez wszystkie zasoby, by znaleźć coś ciekawego.
  • Informuję o różnych wydarzeniach, których jestem organizatorem. Na przykład raz na jakiś czas organizuję darmowe lub płatne szkolenia online dla logopedów oraz rodziców. Będąc w na liście odbiorców #logolettera dostaniesz o nich informację.
  • Raz po raz dodaję jakąś nową pomoc logopedyczną do działu “Klub logopedy”. Jeśli jesteś w newsletterze, masz dostęp do tej części serwisu.
  • A jak wypada #logoletter kontra media społecznościowe? Hmm… Czy wiesz, że w powiadomienia z mediów społecznościowych coraz rzadziej docierają do użytkowników? Prawdopodobnie też tego doświadczasz. Zaczynasz obserwować jakiś profil lub fanpage. na początku powiadomienia od nich docierają często. Z czasem coraz rzadziej. Tak działają media społecznościowe. Dlatego jeśli treści na blogu naprawdę Cię wciągnęły, to dołącz do #logolettera. W skrzynce mailowej kontroluj folder ze “spam”, “społeczności”, “powiadomienia”, “oferty”.
  • Co jeszcze? Na dzień dobry otrzymujesz mój damowy e-book “Nauka i utrwalanie wymowy w praktyce”.

To jak, dołączysz? 🙂

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Studio Logograf Sp. z o.o., ul. Św. Leonarda 22/2, 32-700 Bochnia. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy.

Przekazywanie danych

Twoje dane  nie będą przekazywane do państw trzecich (poza Unię Europejską) lub organizacji międzynarodowych. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.

A co jeśli nie chcesz otrzymywać maili?

W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce Organem nadzorczym od 25 maja 2018 r. jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.