Logopedzi – kreatywna grupa zawodowa

Godne uwagi? Podaj dalej: Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print

Logopedzi to bardzo kreatywna grupa zawodowa. Na studiach dostaliśmy takie zadanie domowe w ramach jakiegoś przedmiotu (już nie pamiętam którego), żeby napisać wiersz. Tematyka dowolna. Później każdy miał swój wiersz odczytać na zajęciach. Pamiętam, jak byliśmy wszyscy zaskoczeni tym, jakie długie i ładne utwory udało nam się napisać. Zresztą wszelkie konkursy “wierszykowe” na LP, które na przestrzeni tych dziewięciu lat organizowałam zawsze owocowały jakimiś zgrabnymi rymowankami.

Drugi obszar, w którym jesteśmy mocni to przygotowanie pomocy dydaktycznych. W bardzo dawnych czasach miało uzasadnienie, bo nic na półkach księgarnianych nie było. Dziś mamy do nich szeroki dostęp i możemy przebierać jak w przysłowiowych ulęgałkach. Jednak dalej kult robienia własnych pomocy rządzi. Macie jakiś pomysł skąd to się bierze? Ten pęd do robienia własnych pomocy… Tylko nie mówcie, że są tańsze bo wcale nie są.

Jutro będziemy rozmawiać na czacie o pomocach logopedycznych DIY w grupie Logopedia Praktyczna na Facebooku. Jeśli też tam jesteś zajrzyj: niedziela 21 lipca o 20:00!