#logolive o tym, jak ogarniam różne aktywności zawodowe

Spotykam się czasem z pytaniami, jak daję radę ogarnąć tyle różnych aktywności zawodowych. Pracuję z pacjentami w przedszkolach, prywatnie, prowadzę blog, spotkania na żywo w grupie na FB, tworzę szkolenia z dostępem online. Na co mam czas, a na co nie mam? Pomyślałam, że wakacje, to dobry moment, by o tym opowiedzieć. Temat nie jest ściśle logopedyczny, ale umówmy się, w pracy też nie rozmawiamy tylko o pracy 😉 To dobry sposób, by się bliżej poznać. Przy okazji obalam kilka mitów i opowiadam o zmianach organizacyjnych związanych z tym, co robię w ramach Logopedii Praktycznej.

#logolive to spotkania na żywo ze mną, czyli Magdą – logopedą praktycznym na Instagramie oraz w grupie Logopedia Praktyczna na FB.

Tym razem obyło się bez niespodzianek. Jeśli zaglądacie na #logolive regularnie, to wiecie pewnie, że zawsze mam obawy, że coś się “wykrzaczy” i nie będzie działało. Otóż spieszę powiedzieć, że tym razem nic się nie “wykrzaczyło” 😀 A powtórkę jak zwykle możesz zobaczyć w grupie Logopedia Praktyczna na FB.

O czym była mowa?

  • zmiany w dniach i godzinach #logolive,
  • jakie pomysły mam dla Was na wrzesień,
  • temat spotkania: jak ogarniam różne aktywności zawodowe,
  • o tym, czy przejmuję się, gdy dzieci nie uzupełniają zeszytów logopedycznych,
  • o tym czy osoby, które są uważane za “ogarniające wszystko” naprawdę takie są.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach! Czasem będzie nie-logopedycznie, jak tym razem 🙂