Grupa Logopedia Praktyczna na Facebooku

Godne uwagi? Podaj dalej: Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print

Nie wiem, czy wiesz, ale Logopedia Praktyczna ma swoja grupę na Facebooku. Pewnie pomyślisz, że “o matko! to kolejna grupa na FB” i “po co mi ona” (albo gorzej). Szczerze mówiąc ja też miałam takie myśli, kiedy ją zakładałam 🙂 Ostatecznie jednak zdecydowała argument, że skoro strona Logopedia Praktyczna istnieje już tyle czasu (od października 2010 roku!), to nie może być tak, że jej Czytelnicy nie maja swojego logopedyczno-praktycznego miejsca, w którym mogą się spotkać, podyskutować, nawiązać bliższe znajomości.

Kto może dołączyć do grupy?

Grupa jest otwarta na ludzi, którzy chcą tworzyć aktywną społeczność, rozwijać się, dyskutować i wzajemnie wspierać.Nie tylko logopedów, ale też nauczycieli, specjalistów, wszystkich, którym mowa i komunikacja człowieka są bliskie. Najchętniej przyjmiemy tematy dotyczące praktycznych aspektów logopedii.

Live w grupie

Grupa się rozwija, a wraz z nią sprawy, które się tam dzieją. Dostaję od Was coraz więcej pytań, podrzucacie mi różne tematy, o których chcielibyście wiedzieć więcej, a i ja chcę Was bliżej poznawać, zatem sprawy dojrzały już do tego, by przejść do spotkań na żywo. 🙂

Tak. Wkrótce będziecie mogli spotkać się ze mną w pierwszym live w tej grupie! Chciałabym takie spotkania organizować dość regularnie (na ile czas pozwoli). Na spotkaniach będę poruszać wybrane tematy merytoryczne. Na pierwszy ogień wybrałam… kinestezję artykulacyjną i pokażę Wam narzędzie do jej badania. 

Kiedy?

Pierwszy live będzie w poniedziałek 16 września o godzinie 20:00. Wstęp wolny! 🙂 Już pojawiły się pytania  o to, czy zapiszę live i czy będzie można obejrzeć powtórkę. Odpowiadam: Jeśli tylko technicznie wszystko się powiedzie, to pomyślimy o zapisaniu powtórki 😉

To jak, widzimy się? Grupa Logopedia Praktyczna – co mi tam, wchodzę!