Zeszytowy trening mowy – konkurs!

Godne uwagi? Podaj dalej: Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter

Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Dr Marta Galewska-Kustra i ja zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania cztery egzemplarze książeczki z serii „Uczę się mówić, wymawiać opowiadać”. Kto może wziąć udział? Każdy, komu spodobała się książka „Zeszytowy trening mowy” i chciałby ją wygrać.

ZADANIE KONKURSOWE

Wymyśl co też takiego mogły zjeść żarłoczne stworki głodomorki. Jeden ze stworków jadł rzeczy jadalne, drugi – niejadalne. Jeśli czujesz wenę, możesz ułożyć o tym krótki wierszyk. Uwaga! Forma wierszowana nie jest konieczna. Natomiast konieczne jest spełnienie następującego warunku: niech nazwy zjedzonych rzeczy będą wyrażeniami i wyrazami zawierającymi głoski opozycyjne j-l.

Jeśli uda Wam się rozwiązać wszystkie zadania, możecie wypełnić dyplom znajdujący się w książce, jako nagrodę za wytrwałość ;) Ciekawostką jest też swoista ewaluacja osiągnięć: na jednej ze stron znajduje się miejsce, w którym rodzice wpisują, głoski i wyrazy, które dziecko pięknie wymawia oraz te, nad którymi musi jeszcze popracować. Takie podsumowanie dzieci wykonują razem z rodzicami i razem zastanawiają się, co im się już udaje, a co jeszcze nie. Zabawa z książką „Zeszytowy trening mowy” to dobrze zainwestowany czas w prawidłowy rozwój mowy i doskonała okazja do pogłębienia relacji z dzieckiem. Bo przecież mowa dziecka najpiękniej rozwija się w interakcji z najbliższą osobą czyli z mamą lub tatą :) Polecamy również inne książeczki z tej serii: „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” oraz „Wierszyki ćwiczące języki”. UWAGA, UWAGA!!! KONKURS!!! Jeśli książeczka Wam się spodobała i chcielibyście mieć ją w swoich zasobach, spróbujcie swoich sił w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Logopedia Praktyczna i Dr Marta Galewska-Kustra - logopeda i pedagog dziecięcy a rozstrzygany na stronie Logopedia Praktyczna. Konkurs będzie związany z żarłocznymi stworkami z książeczki:

ZGŁASZANIE ROZWIĄZAŃ

Rozwiązania przedstaw pod ogłoszeniem o konkursie na profilu FB strony Logopedia Praktyczna. (Prosimy nie wysyłać maili ze zgłoszeniem, zgłoszenia tylko pod profilem na FB). Jury wyłoni autorów najciekawszych „łamańców językowych”.

Na zgłoszenia do konkursu czekamy do dnia 20.XI.2015 do północy.

NAGRODY

Nagrodę w konkursie – książkę „Zeszytowy trening mowy”- otrzyma czworo zwycięzców. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

ORGANIZATORZY

Organizatorem konkursu są: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Logopedia Praktyczna i Dr Marta Galewska-Kustra – logopeda i pedagog dziecięcy. Konkurs będzie rozstrzygany na stronie Logopedia Praktyczna.

Powodzenia!!!

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o konkursach, nowościach, zapraszamy do polubienia profilu na facebooku:

konkurs_zeszytowy_trening_mowy

Godne uwagi? Podaj dalej: Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter

Spodobała Ci się strona i chcesz więcej? Zapisz się na listę odbiorców newslettera. Raz na jakiś czas prześlę Ci ciekawe materiały, czy też szablony do druku, które nie są dostępne na blogu. No to jak – spotykamy się w newsletterze? 🙂

OK, ZAPISUJĘ SIĘ >>

Dodaj komentarz