To już rok działu Logopeda na swoim!

Godne uwagi? Podaj dalej: Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kiedy rok temu zaczęłam tworzyć na blogu dział dla logopedów, którzy pracują u siebie lub chcą być „na swoim” nie sądziłam, że jest tyle osób, biorących pod uwagę tę drogę zawodową. Jednak z jakichś powodów stoją w miejscu, zatrzymują się na etapie „chciałabym i boję się”. Najczęstszą wątpliwością, o której słyszałam jest „jak ja to wszystko ogarnę?”

„Wszystko” to bardzo pojemne słowo. Najpierw trzeba wiedzieć, CO masz ogarniać. Potem każdą z tych rzeczy wziąć na tapet i po kolei przepracować, przemyśleć, ZAPLANOWAĆ. Ale żadne analizowanie i planowanie nie ma sensu, jeśli nie zaczniesz DZIAŁAĆ. Przeszłam tę drogę i popełniłam wiele błędów. To było potrzebne, bo na nich dużo się nauczyłam. Teraz widząc wiele rzeczy z perspektywy czasu i doświadczeń chcę pomagać innym logopedom, którzy też wybierają tę drogę.

Jutro kończę sprzedaż pierwszej edycję kursu „Czas na firmę”. Tym samym zamykam pewien bardzo intensywny okres zawodowy: czerwiec z czterema cotygodniowymi webinarami, tworzeniem i sprzedażą kursu. Wiele rozmów z Wami, czatów, maili, konwersacji. Poznawanie Was, Waszych problemów, obaw i nadziei. Mam nadzieję, że tak jak ja wyciągnęliście dla siebie jakiś pozytywny impuls z tych spotkań! Bardzo Wam dziękuję za wszelką aktywność i odpowiedź na moje zaproszenia! 

Kurs jeszcze będzie dostępny w sprzedaży, ale w późniejszym czasie. Na razie chcę poświęcić uwagę obecnym kursantkom, aby maksymalnie im pomóc. Jeśli chcesz jeszcze dołączyć do kursu w tej edycji, to zapraszam TUTAJ.