O mnie

Nazywam się Magda Tomczyk i jestem logopedą. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności logopedia na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego. Od blisko 18 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym  jako logopeda, nauczyciel – rewalidator i pedagog. Wiele lat pracowałam w szkołach podstawowych i przedszkolach z dziećmi w normie intelektualnej, jak i z obniżonym poziomem rozwoju intelektualnego. 

Obecnie pracuję jako logopeda w przedszkolach oraz w ramach własnej praktyki logopedycznej. 

Od 2010 roku prowadzę stronę Logopedia Praktyczna, gdzie dzielę się z Czytelnikami swoimi pomysłami, spostrzeżeniami i metodami które sama stosuję w ramach prowadzonych terapii z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jestem autorką i wydawcą Fiszek logopedycznych, które wspomagają naukę prawidłowej wymowy. Piszę artykuły do czasopism „Przedszkole. Miesięcznik Dyrektora” oraz „Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora”. Od ponad 5 lat prowadzę też sklep on-line z pomocami logopedycznymi. 

Utworzyłam platformę internetową „Zorganizowany logopeda” , na której prowadzę kursy dla logopedów rozwijające ich kompetencje zawodowe.